Money 94 Things you take on a picnic 94 The Best Superpower 94 Lake Picture 94 emoji answers trivia crack 94 game
eCommerce z Mojej strony widziane http://www.decommerce.pl Tue, 26 May 2015 15:09:38 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.4 Porady dotyczące prawidłowego pakowania i zabezpieczania produktów http://www.decommerce.pl/porady/porady-dotyczace-prawidlowego-pakowania-i-zabezpieczania-produktow/ http://www.decommerce.pl/porady/porady-dotyczace-prawidlowego-pakowania-i-zabezpieczania-produktow/#respond Tue, 26 May 2015 15:06:19 +0000 http://www.decommerce.pl/?p=25 Każdy z nas, choć raz na pewno wysyłał lub odbierał paczkę pocztową. Powinniśmy sobie, więc zdawać sprawę z tego jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości paczki, przed uszkodzeniem, czy zdekompletowaniem. Kurier, czy listonosz nie będzie się zawartością naszej przesyłki przejmował, więc musimy o jej bezpieczeństwo zadbać sami.

W co pakować produkty?

Pudełka klapoweNajbardziej popularne jest pakowanie produktów w opakowania kartonowe. Na rynku dostępna jest masa różnych gotowych pudełek kartonowych, które umożliwiają bezpieczne i solidne zapakowanie produktu. Opakowania kartonowe możemy znaleźć w bardzo różnych rozmiarach. Dzięki czemu można spakować przedmiot o dużych gabarytach. Można również bezpiecznie przesłać przedmioty małych gabarytów.

Pudełka kartonowe, do których możemy włożyć przedmiot mogą być otwierane od boku, góry. Wieczko może być osobno, możemy również spotkać się z pudełkami klapowymi, które są najczęściej stosowane, gdy pakujemy i zabezpieczamy przedmiot do wysyłki. Pudełka klapowe są jednymi z najbezpieczniejszych opakowań, stosowanych w przesyłkach. Ich wytrzymałość jest na bardzo wysokim poziomie i naprawdę trudno jest je drastycznie uszkodzić podczas transportu.

Jak bezpiecznie zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem podczas transportu?

Pomimo tego, że firmy kurierskie oferują coraz lepszą, jakość swoich usług, to nadal często zdarzają się przypadki uszkadzania przesyłki podczas transportu. Warto, dlatego naszą paczkę dobrze zabezpieczyć przed ewentualnym uszkodzeniem i zdekompletowaniem jej zawartości.

Na początek warto wybrać odpowiednie pudełko kartonowe, w którym umieścimy przesyłany przedmiot. Najlepszym wyborem są pudełka klapowe. Oprócz bardzo dobrej wytrzymałości, pudełka te umożliwiają łatwość umieszczenia przedmiotu w swoim wnętrzu, co jest bardzo ważne podczas pakowania przedmiotu, który zamierzamy wysłać.

Oczywiście samo umieszczenie w pudełku nie da nam gwarancji bezpieczeństwa, dlatego musimy dodatkowo zabezpieczyć naszą przesyłkę. Zazwyczaj do zagwarantowania bezpieczeństwa, aby przedmiot znajdujący się w środku, nie przemieszczał się w trakcie transportu, stosuje się różnego rodzaju wypełniacze. Można zastosować najzwyklejszą gazetę papierową, którą zgnieciemy i wsuniemy w wole przestrzenie pomiędzy pudełkiem, a naszym przedmiotem. Częściej jest jednak stosowana specjalna folia bąbelkowa, której rolka nie jest droga, a w dużo lepszym stopniu zabezpieczy nasz przedmiot. Folia bąbelkowa ma delikatną strukturę, jej bąbelki są wypełnione powietrzem, dzięki czemu nasz przedmiot nie ulegnie uszkodzeniu. Szczególnie polecana jest, gdy pragniemy przesłać w paczce przedmioty ze szkła. Bardzo dobrze zabezpiecza takie przedmioty, w połączeniu z pudełkiem klapowym, mamy praktycznie gwarancję bardzo dobrego zabezpieczenia.

Dodatkowo warto na powierzchni naszego pudełka umieścić nalepkę z napisem ostrożnie. Jeżeli spakowaliśmy przedmiot szklany to naklejmy nalepkę z napisem „ostrożnie szkło”. Takie naklejki możemy znaleźć w urzędach pocztowych, a także w siedzibach kurierskich. Oczywiście oprócz naklejki warto pudełko dokładnie okleić grubą taśmą. Chodzi o boczne krawędzie naszego kartonowego pudełka, które są najbardziej podatne na uszkodzenia podczas transportu.

Pamiętajmy o tym, że nikt nie zadba tak dobrze o naszą przesyłkę jak my sami. Dlatego warto przyłożyć się do odpowiedniego jej zabezpieczenia. Szukając pudełka, w którym umieścimy nasz przedmiot, warto wybrać pudełko klapowe, które jest jednym z najtrwalszych pudełek kartonowych. Oprócz umieszczenia informacyjnych nalepek, warto również zabezpieczyć naszą przesyłkę poprzez wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Ubezpieczenie przesyłki oferowane jest przez pocztę jak również przez firmy kurierskie. Opłata zazwyczaj nie jest wygórowana, może natomiast zapewnić nam spokój. W razie uszkodzenia przesyłki, firma musi wypłacić nam odszkodowanie. Zazwyczaj nie dochodzi do takich sytuacji, ponieważ osoby dostarczające paczki, szczególnie dbają i pilnują takich przesyłek.

]]>
http://www.decommerce.pl/porady/porady-dotyczace-prawidlowego-pakowania-i-zabezpieczania-produktow/feed/ 0
Pożyczki społecznościowe – jak je brać, jak na nich zarabiać? http://www.decommerce.pl/ogolnie/pozyczki-spolecznosciowe-jak-je-brac-jak-na-nich-zarabiac/ http://www.decommerce.pl/ogolnie/pozyczki-spolecznosciowe-jak-je-brac-jak-na-nich-zarabiac/#respond Thu, 16 Apr 2015 14:56:38 +0000 http://www.decommerce.pl/?p=17 Biorąc pod uwagę kredytowe oraz pożyczkowe preferencje Polaków zdecydowana większość pożyczonych pieniędzy jest pożyczana za pomocą banków oraz parabanków które mają coraz bardziej rozwinięte oferty pożyczek. Warto podkreślić, że to jednak parabanki wychodzą do klienta coraz to bardziej agresywnie co łatwo można zauważyć po reklamach telewizyjnych skierowanych do ludzi pragnących pożyczyć pieniądze na niezbyt długi okres, a procedura takich pożyczek jest maksymalnie uproszczona. Dzięki temu parabanki zyskują sobie grupę naprawdę wiernych klientów i ich działalność w przyszłości może rysować się w naprawdę różowych barwach.

Od kilku lat coraz bardziej dynamicznie rozwija się w Polsce rynek pożyczek społecznościowych, a więc pożyczek opartych o wzajemne zaufanie ludzi nawzajem pożyczających sobie pieniądze – a co ciekawe w takim systemie nie bierze udziału żaden bank ani firma pożyczkowa. Warto również podkreślić, że biorąc pod uwagę przeciętne oprocentowanie na które pożyczają sobie wzajemnie uczestnicy rynku jest ono na o wiele bardziej atrakcyjnym poziomie niż oprocentowanie oferowane przez banki, parabanki czy też inne instytucje oferujące pożyczki.

Jak więc działają pożyczki społecznościowe i dlaczego są one ta atrakcyjne?

Więc tak, rejestrując się na platformie pożyczek społecznościowych (a mamy w Polsce takich kilka – przynajmniej jeśli chodzi o te popularne) możemy się stać pożyczkodawcą, lub też pożyczkobiorcą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy jednocześnie pożyczali i dawali pożyczki jednocześnie w tym samym czasie.

Po zarejestrowaniu się na platformie pożyczkowej, możemy już składać oferty na rynku. Wystarczy wpisać kwotę jaką chcemy pożyczyć, oprocentowanie jakie jesteśmy w stanie spłacić naszemu pożyczkobiorcy oraz w niektórych przypadkach możemy dodać cel na jaki chcemy przeznaczyć naszą pożyczkę – nie jest to wiążące, jednak na pewno uwiarygodni naszą ofertę oraz sprawi, że w przyszłości oferta serwisu z którego korzystamy stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Od tej pory możemy się spodziewać ofert od osób które chcą nam udzielić pożyczki. Może to być jedna osoba lub kilka. W przypadku, gdy jest to kilka osób podzielą się one kosztami operacji, oraz późniejszym zyskiem. Kiedy udziela nam pożyczki kilka osób jednocześnie dzielą one między sobą również ryzyko pożyczkodawcy. W przypadku, gdy będziemy nimi sami docenimy taką formę współpracy. Na pewno rynek pożyczek społecznościowy czeka w Polsce ogromny rozwój, gdyż oprocentowanie pożyczek bankowych oraz parabankowych w stosunku do panujących aktualnie stóp procentowych jest na bardzo słabym poziomie – nie rzadko na granicy lichwy.

]]>
http://www.decommerce.pl/ogolnie/pozyczki-spolecznosciowe-jak-je-brac-jak-na-nich-zarabiac/feed/ 0
Biznes w 3 formach http://www.decommerce.pl/uncategorized/biznes-w-3-formach/ http://www.decommerce.pl/uncategorized/biznes-w-3-formach/#respond Thu, 16 Apr 2015 14:24:57 +0000 http://www.decommerce.pl/?p=14 Tworzenie biznesu w sieci składa się z kilku pozycji. Już na samym starcie, pomijając nasz pomysł, zastanawiamy się jak zamierzamy go promować. Oczywiście sposób reklamy jest mnóstwo. Od tych, w które możemy się zaangażować sami – założenie konta na Facebook’u, pisaniu postów na forach i blogach, po te najbardziej wyszukane – reklama w prasie czy telewizji. Na te ostatnie metody decydują się zazwyczaj większe firmy, które dysponują sporą gotówki. Jako osoba fizyczna najczęściej skupiamy się na forach internetowych oraz prowadzenie własnego bloga, na których to umieszczamy wiele informacji o produkcie, ale przede wszystkim linków, które mają kierować naszych potencjalnych klientów do sklepu internetowego. Te kilka pozycji dzielimy na osobne tereny działania.

A co byłoby, kiedy połączyć te 3 formy w jedną? Sklep internetowy, blog i forum w jednym miejscu? To bardzo ciekawy pomysł, o którym nie myślało zbyt wielu ludzi. To, co najbardziej nas interesuje to teksty na temat naszych produktów bądź usług. To właśnie możemy uzyskać dzięki forum i bloga. O ile bloga piszemy sami, to w kwestii forum sprawa jest zupełnie łatwiejsza – tu wypowiadają się użytkownicy, którzy pozostawiają wiele słów kluczowych. Lecz to także darmowa reklama – ludzie mogą pozytywnie wypowiadać się na temat naszych produktów, usług, a dzięki temu zachęcają kolejnych do zakupu. Poza tym klient nie musi szukać dodatkowo na innych kartach opinii innych i wielu niezbędnych informacji.

Jeśli zamierzamy otworzyć sklep internetowy to warto zastanowić się nad tym pomysłem. Może być on kluczowy w budowaniu naszej marki w Internecie. Taka paczka 3w1 to idealne rozwiązanie dla firm, które dopiero chcą zaistnieć w sieci, choć wcale nie wyklucza to już starych wyjadaczy. Tekst ma zadanie przybliżyć użytkownikom, a przede wszystkim przedsiębiorcom, że rzeczy zupełnie proste są czasem najtrudniejsze do wymyślenia. Często działamy niczym roboty, nie zważając uwagi na te rozwiązania, które mogą nam ułatwić pracę. Jeśli działasz już w e-biznesie, na pewno miałaś do czynienia z blogiem, forum czy sklepem internetowym, ale czy kiedykolwiek pomyślałeś, że można to połączyć?

]]>
http://www.decommerce.pl/uncategorized/biznes-w-3-formach/feed/ 0
Facebook Like, Google +1… http://www.decommerce.pl/uncategorized/facebook-like-google-1/ http://www.decommerce.pl/uncategorized/facebook-like-google-1/#respond Wed, 22 Oct 2014 00:00:24 +0000 http://www.decommerce.pl/?p=7 Biznes w Internecie prowadzi się zupełnie inaczej niżeli sklep w lokalu w naszym mieście. Głównie tyczy się to jednoosobowych działalności gospodarczych. Sami dla siebie jesteśmy często i pracownikiem i szefem. Nie musimy wstawać do pracy na ósmą rano, bo biznes w Internecie kręci się cały czas, nawet gdy śpimy. Tu działają zupełnie inne narzędzia pracy.

Przede wszystkim większości korzysta z portali społecznościowych. Opieramy na tym swój e-biznes, gdyż doskonale wiemy ile potencjalnych klientów się tam udziela. Najpopularniejszym narzędziem promocji naszej firmy jest oczywiście Facebook, a wraz z nim przycisk „Like”. Każdy kto go naciśnie, automatycznie zostaje naszym fanem, ale przede wszystkim osobą, która będzie powiadamiana o naszych aktualnościach. Jeśli przykładowo w naszym sklepie internetowych pojawia się nowy produkt to od razu opisujemy go w poście na Facebook’u. Posiadanie własnej strony na tym portalu to bardzo dobra reklama, która nie jest krótkoterminowa. Dzięki sumiennemu prowadzeniu fanpage’a możemy sukcesywnie powiększać grono fanów, a tym samym i naszych potencjalnych klientów. Poza tym, jeśli nasz fan/klient polubi nasz post, udostępni go, bądź co najważniejsze napisze pozytywną opinię to idzie to dalej. Przede wszystkim zobaczą to jego znajomi, a to kolejni nasi potencjalni klienci, itd.

Posiadając jednak konta na portalach społecznościowych nie zapominajmy o ich prowadzeniu. Powinniśmy dodawać zarówno tekst jak i obrazki. Dodatkowo nie „faszerujmy” naszych fanów tylko i wyłącznie suchym tekstem o naszych produktach czy usługach. Musi być to zachęta to pozostania w naszym gronie. Warto więc czasem odejść od pracy, bądź zorganizować ciekawe konkursy, w których do wygrania będzie coś z naszego asortymentu – to najlepsza reklama jaką możemy zrobić w sieci. Ludzie e-biznesu korzystają cały czas z tych metod reklamy, bo jest ona bardzo skuteczna, poza tym zrzesza ludzi, którzy naprawdę interesują się ową tematyką. Niezależnie od tego czy sprzedajesz w sieci sprzęt sportowy, robisz strony internetowe to posiadanie konta na Facebook’u czy Twiterze może okazać się dla Ciebie bardzo opłacalne.

Photo Credit: Jason A. Howie

]]>
http://www.decommerce.pl/uncategorized/facebook-like-google-1/feed/ 0